Vaporesso Armour Pro Kit İnceleme

Vaporesso Armour Pro Kit İnceleme

Yazar: elektronik sigara Okunma Sayısı: 681 Yayınlanma Tarihi 28 May 2018 Yorum: 0

Vaporesso Armour Pro Kit İnceleme


Vaporesso Armuor Pro Kit girişi

Vaporesso Armuor Pro, çekici ve taşınabilir bir form faktörü ile eksiksiz bir alt ohm vape kurulumudur. Mod tek bir 18650, 20700 veya 21700 üzerinde çalışır. Maksimum çıkışı 100 watt olarak listelenir. (18650 ile, daha fazla 80 watt üst kısımlara bakıyorsunuz.) Ateşleme çubuğu, Wismec Sinuous P80 gibi, renkli bir 0.96 inç ekrana entegre edilmiştir .


Armuor Pro kiti, yanmış tıkanıklıkları önlemek ve bobin başlıklarınızın ömrünü uzatmak için yenilikçi bir izolasyon yapısına sahip 5 mL'lik bir alt ohm deposu olan yeni Cascade Baby ile birlikte gelir . Tank, 0.3 ohm CCELL bobin ve önceden yüklenmiş 0.18 ohm-GT örgü bobini içerir. Cascade Baby, NRG ürün serisi gibi tüm Vaporesso GT Core ailesi ile uyumludur.


Özellikler:


Ürün boyutu: 38,5 x 27 x 91,4 mm

Doldurulabilir tank kapasitesi: 5 mL

Çıkış watt: 5-100 W

Direnç aralığı: 0.03Ω-5Ω

Tek pil: 21700/20700/18650

Şarj akımı: 2 A

Çıkış modları: Akıllı VW (H / N / S) / VT (SS, Ni, Ti) / TCR / BYPASS / CCT / CCW / VV / CCV

Bobin: örgü bobin ve CCELL bobin

18650 için pil adaptörü

içerik


Armuor Pro mod

Cascade Baby tankı

GT örgü bobini (önceden yüklenmiş 0.18Ω)

GT CCELL2 (0.3Ω)

USB şarj kablosu

Kullanici rehberi


Tek pil modları stilden çıkmış gibi gözüktüğünde hatırlıyor musunuz? Birçoğumuz bir süreliğine tüm ikili, üçlü ve hatta dörtlü bir pil yaptı. Daha sonra, daha fazla hücrede yapılan gerçekleşme, daha ağır ve daha az uygun bir vape kurulumunu da kastetti. (Ne sürpriz.) Şimdi 20700 ve 21700'lerin popülaritesiyle, tek batarya modları geri dönüş yapıyor olabilir…Vaporesso Armuor 
Pro, 21700'ler, 20700'ler veya iyi ol '18650'ler arasında seçim yapmanıza izin veren tek hücreli bir moddur. Şu anda 0,002 saniye ateşleme süresi ve 2 amper şarj etme kapasitesine sahip güncellenmiş OMNI 4.0 yonga setine sahiptir. Geniş ateşleme anahtarına yerleştirilmiş büyük renkli bir ekranı var. Mod, aşırı şarj ve kısa devre koruması gibi tüm tipik güvenlik özelliklerine sahiptir.


OMNI kartı, özelleştirilebilir TCR ve ısıtma / watt eğrileri ile sıcaklık kontrolünü yapar. Daha önce bir Vaporesso mod kullandıysanız, standart 3 düğmeli işleminiz. Kullanıcı yerleşimi temiz ve kolay görülüyor. Napster'ın ilk günlerinden bana eski Winamp çaları hatırlatan bir hız göstergesi tarzı watt göstergesi ve ses dalgaları kullanır. Bir kimse?


5 mL Cascade Baby, önceden yüklenmiş bir GT Mesh bobin kafasına sahip

Kit, yeni Cascade Baby ile eşleştirilir, daha küçük Cascade Mini ile karıştırılmamalıdır (sormayın). Tank 24.5 mm çapındadır ve tam boy Cascade tankıyla aynı izolasyon yapısını kullanır. Sıkıştırma bulutları için bir kilitleme üst doldurma sistemine ve üçgen hava akışına sahiptir.


Cascade Baby, 5 mL meyve suyu içerir ve standart olarak 0.18 ohm mesh bobin kafasına sahiptir. Son zamanlarda, Falcon ve Fireluke Mesh gibi alt ohm tanklarıyla yükselişte örgü gördük. Vaporesso, GT Mesh bobinleriyle dengeli ısıtma ve daha uzun bobin ömrü vaat ediyor. Cascade Baby, GT Cores ile uyumludur ve SMOK V8 Baby bobinleriyle uyumludur.


Yukarıda gösterildiği gibi, Armuor Pro kiti 91.4 mm yükseklikte duruyor. Mod yalnız bir kredi kartından daha uzun. Doğrudan akciğer alt ohm vaping için çekici bir kurulum . Boyutu gizli olsa da, 0,18 ohm örgü bobinleri ile kalın bulutları sıkıştırmak için yeterli gücü dışarı pompalamak gerekir.


Hadi gerçek olalım. 0.18 ohm'da, tek bir aküde tam bir vaping günü geçirmeyeceksin. Ancak mod, MTL deneyimi için Innokin Zenith veya Berserker Mini gibi tanklarla kullanılabilir . Bu, pil ömrünü düşünürken tek batarya modu için daha pratik görünüyor.Vaporesso Armuor Pro Kit hakkında ne düşünüyorsunuz? Onu kullanarak resmini çeker misin?

Yorumlar
Yorum Yap
elektronik sigara Vaporesso elektronik sigara likit Likit